Јавна расправа о нацрту локалног плана управљања отпадом

Објављено: 3. новембар 2021.

ПРОГРАМ ЈАВНЕ РАСПРАВЕ
О НАЦРТУ ЛОКАЛНОГ ПЛАНА УПРАВЉАЊА ОТПАДОМ
ОПШТИНЕ ВАРВАРИН ЗА ПЕРИОД 2021. – 2031. ГОДИНЕ

I У поступку припреме Локалног плана управљања отпадом општине Варварин за период 2021. – 2031. године ( у даљем тексту: ЛПУО ),
Општинско веће општине Варварин организује и спроводи јавну расправу.

II Јавна расправа о Нацрту ЛПУО одржаће се у периоду од 03.11.2021. до 18.11.2021.године.

III Учесници у јавној расправи су представници органа Општине Варварин, грађани, удружења, стручна јавност, као и друге заинтересоване стране.

IV Програм јавне расправе о Нацрту ЛПУО са нацртом ЛПУО објављује се на сајту Општине Варварин: varvarin.ls.gov.rs

V Примедбе и сугестије достављају се Радној групи за израду ЛПУО на е-mail: vuckovic.gorica@gmail.com или поштом на адресу: Општинска управа општине Варварин, канцеларија 14. ул. Марина Мариновића број 38, 37260 Варварин ( са назнаком: Радна група за израду ЛПУО)

VI Нацрт ЛПУО биће представљен на отвореном састанку у форми округлог стола, који ће се одржати дана 18.11.2021.године, са почетком у 10 сати, у великој сали Општинске библиотеке у Варварину.

VII По окончању јавне расправе, Општинско веће општине Варварин ће сачинити извештај о одржаној јавној расправи и у року од 15 дана од дана окончања јавне расправе исти објавити на сајту Општине.

Закључак о спровођењу јавне расправе о Нацрту ЛПУО

Локални план управљања отпадом општине Варварин за период 2021.- 2031.године

Извештај о спроведеној јавној расправи