Opština Varvarin - Velika Morava

Организован пријем за репрезентативца Србије Василија Ђурђевића, освајача европске бронзе

Објављено: 5. јул 2024.

На Европском првенству за јуниоре, одржаном крајем јуна у Сарајеву, јуниорска боксерска репрезентација Србије обезбедила је 10 медаља, а млади боксер Василије Ђурђевић из Обрежа освојио је бронзану медаљу у категорији до 66кг.

Тим поводом председница општине др Виолета Лутовац Ђурђевић уприличила је пријем за младог репрезентативца Србије Василија Ђурђевића, члана Бокс клуба “Јован Курсула” и његовог тренера Миломира Јанчића и младом боксеру уручила новчани ваучер, као знак пажње и захвалност за освојено одличје.

Она је истакла да ће се општинско руководство и у наредном периоду трудити да награди све успешне спортисте који на прави начин представљају Варварин на разним међународним такмичењима, одакле се враћају са медаљама, зато што су они понос целе општине.

Пријему су присуствовали и заменик председнице општине Александар Павић, заменик председника Скупштине Иван Арсић, помоћник председнице Немања Чолић и председник Спортског савеза општине Варварин Андрија Стаменковић.