Председница општине примила кошаркашице “Темнића”, шампионкама уручене нове тренерке

Објављено: 16. мај 2023.

Председница општине Варварин др Виолета Лутовац Ђурђевић приредила је у свом кабинету пријем за младе кошаркашице „Темнића“, шампионке Региона централне Србије, које су учествовале и на Финалном турниру Кошаркашког савеза Србије за пионирке (У15) и тиме ове године обезбедиле пласман међу осам најбољих екипа у Србији.

Са младим кошаркашицама председница др Виолета Лутовац Ђурђевић разговарала је о њиховим досадашњим успесима и утисцима након веома успешне сезоне и историјског успеха, али и о плановима за наредни период, а затим им је уручила нове комплете тренерки на поклон.

Пријему су присуствовали председник Спортског савеза општине Варварин Андрија Стаменковић, као и тренери Кошаркашког клуба „Темнић“ Снежана Васић Васке и Данијел Јаћимовић.